Home

Hlučný motor diesel

Kdyby jsi to četl pořádně ,tak zjistíš že spotřeba a hlučný motor jsou důvody proč jsem měnil vstřiky.Teď bych chtěl jen doštelovat čerpadlo.Olej to nežere a výkon šel dolů,mělo by to jezdit alespoň stejně,když je na čerpadle přidáno.Spotřebu po výměně vstřiků jsem ještě nezjišťoval Zdrojů hluku je u spalovacích motorů celá řada. Už samotný proces spalovaní je sám o sobě hlučný. Obecně čím rychlejší je nárůst expanzního tlaku ve válci, tím se agregát projevuje hlasitěji. Dalšími zdroji hluku jsou pohyblivé části motoru. Zejména rozvodový mechanismus a dále různé kladky, rolny..

diesel®. 26.10.16 21:01. 0x. Hlučný motor nevím ,ale to cvakání-kolik je tam oleje a jaký olej a jak dlouho? To jsou zásadní otázky.Totiž,dle mne to cvakají hydroštely ventilů ,což znamená málo oleje, nevhodný olej ,nebo je tam hooodně dlouho Motor je ale najednou hodně hlučný - rádio musím mít puštěné o dost víc nahlas, než jak jsem byl zvyklý a když jsem se bavil s manželkou, tak jsme taky museli přidat na hlase... Hlučnost se zvýšila docela nárazově, v pondělí jsem jel do práce a v pohodě

Re: hlučný motor, 2.0 HDi od sup7sup7 » pon 3. zář 2012, 6:22 tak jsem ten muj hluk diagnostikoval, byl to volnej rozvodovej řemen a nějaká z kladek při rozběhu motoru prokluzovala a vrzalo to Prosím chci koupit auto Ford Mondeo 2,0 Tdci a při nastartování hodně čoudí a při krátké jízdě byl opravdu dost hlučný motor je to u tohoto typu Mondea normální? Máme Mondeo diesel 97 a je mnohem tišší. Děkuji ↳ Motory - benzín ↳ Motory - diesel ↳ Motory - elektro # hybrid ↳ Závady a servis ↳ Podvozek a kola ↳ Interiér + Elektronika ↳ Exteriér + Styling ↳ (ne)Jen můj Golf VII ↳ Ostatní ↳ Bazar ↳ Golf VIII ↳ Motory - benzin ↳ Motory - diesel ↳ Závady a servis ↳ Podvozek, kola a brzd

Hlučný motor 1.7 crdi. potřeboval bych velkou radu, mám vozidlo kia optima 2012 1.7 crdi 100kw i když to není i40 má to stejný motor. Teď k věci, motor se mě zdá být dost hlučný, hlavně při rozjíždění a v rychlosti tak do 50 km/h, je tam slyšet v pozadí vždy při přidání plynu takový cvrlikavý zvuk v pozadí, což mě při jízdě velmi vadí, tento zvuk. ↳ Motory - diesel ↳ Motory - elektro # hybrid ↳ Závady a servis ↳ Podvozek a kola ↳ Interiér + Elektronika ↳ Exteriér + Styling ↳ (ne)Jen můj Golf VII ↳ Ostatní ↳ Bazar ↳ Golf VIII ↳ Motory - benzin ↳ Motory - diesel ↳ Závady a servis ↳ Podvozek, kola a brzdy ↳ Interiér + Elektronik

Lze ztišit hlučný diesel 1

1. Dieselový motor je konstruován jako pracovní - je pro něj ideální, aby běžel v určitém úzkém spektru otáček dlouhou dobu při konstantním částečném zatížení. Netahejte sem teď dieselový speciál pro Le Mans od Audi, ten nemá s motorem ve vaší Octavii TDI společného vůbec nic
  2. Hlučný motor 1.7 cdti 92 kw. Příspěvek od biguleira » pon 22. čer 2020 6:54:3
  3. Robert Hamara: Nejdražší průšvih u motoru N47 je za 160 tis. Kč. Pod označením N47 se ukrývá dvoulitrový diesel od BMW, který dlouhodobě trápí řada drahých závad. O těch jsme si povídali se zkušeným mechanikem Robertem Hamarou, který se opravám jednotek N47 věnuje řadu let. Pod označením N47 se ukrývá dvoulitrový.
  4. Dobrý den. Mám dva roky C-Crosser 2.2 HDi, 115kW, najeto 135000km. Všichni mi říkají, že ten můj motor je moc hlučný. Navíc při vypnutí jakoby zacvakal. Nechal jsem vyměnit dvouhmotu i rozvody. Stále stejné. Nemá někdo zkušenosti s něčím podobným

Jedním příkladem za všechny budiž zmíněn impozantně výkonný, příjemně znějící, ale kolosálně poruchový motor Isuzu DMAX 3.0 V6 diesel montovaný do Saabu 9-5, mnoha větších opelů i renaultů About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators.

Podle analýz produkují benzínové přímovstřikové motory stejné množství škodlivých prachových částic jako staré dieselové motory bez filtru pevných částic! Pro srovnání - přímovstřikové benzínové motory mohou do ovzduší vypouštět až tisíckrát více prachových částic , než dnešní moderní dieselové motory splňující emisní normu Euro 6 Ahoj jsem tady novy... Mam zanovniho passata rok 2015.. Mame najeto 150k a zda se mi ze je motor strasne hlučný a tak se chci zeptat jestli to je normalni někde jsem se docetl ze by se mela vyměnit dvouhmota a nějaké silenbloky motoru atd. Oproti passatu b6 co jsem mel co mel najeto 240k je t

We would like to show you a description here but the site won't allow us

zdravím, kúpil som O1 TDI ASV, ale príde mi, že ten motor má hrozne hlučný chod, ide to vyslovene ako traktor, počuť ho aj do interiéru výrazne. Mal som kedysi Opel 1. Re: Hlučný motor Příspěvek od petrcaslav » ned pro 14, 2014 9:15 am Studený a hustý olej než se dostane k hydraulickým zdvihátkům a vyplní vůle mezi ventily, je to běžný jev nic neobvyklého, nechat motor běžet na volnoběh aspoň 30s a potom pomalou jízdou prohřívat motor i převodovku, horší by bylo cvakání během jízd Motor a jeho pohyblivé části jsou zdrojem poměrně značného hluku a vibrací. Obecně lze říci, že naftové motory jsou hlučnější o něco větší než benzínové, problém se ale týká všech motorů. Problém rezultuje také z toho, že kapota má poměrně velkou plochu, přitom je navíc vyrobena z relativně tenkého materiálu. Hluk ani vibrace tak nemusí při cestě do interiéru čelit větším překážkám, i díky faktu, že odhlučnění kapoty není u.

Vyvracíme mýty: Hlučný motor po studeném startu

Hluk zpod kapoty, který byste neměli ignorovat | AUTODOCPozorování a včasná náprava selhání motoru a souvisejících systémů vás ušetří od drahé opravy. Proto. hlučný motor 28.7.2019 v 09:45 | Nahoru | #1 tak ono to neni nic sloziteho, nicmene tyhle babety a korada kdyz delaj randal tak bud je takovej cinkavej

Hluk motoru - Poradte

Přesto ve mně dieselová Giulia zanechala rozporuplné dojmy. K ladné a agilní Alfě se hlučný a neotesaný diesel prostě nehodí, celkově jsem měl pocit, jako by ho auto ani nechtělo. Jak když tělo odmítne transplantovaný orgán. Navíc diesel bývá takovou volbou rozumu, a Alfa Romeo se zásadně kupuje srdcem Palivo: diesel. Stav tachometru: 1 209 163 km. Stav: nepojízdné. KlánId: B015. Poznámka: NEPOJÍZDNÉ,VELMI ŠPATNÝ START,HLUČNÝ MOTOR! Klánova 332/35 147 00 Praha 4 IČ: 45281564 DIČ: CZ45281564 Zapsáno u rejstříkového soudu v Praze, spis. zn. C10233 Kontaktujte nás Chevrolet Captiva 2,0 VCDi 4x4,REZERVOVÁNO, Hlučný motor,7 míst, Kůž 2008, Diesel, 1 991 ccm, 110 kW 69 000,- Kč (cena při platbě v hotovosti) Chevrolet Captiva 2,0 VCDi 4x4,REZERVOVÁNO, Hlučný motor,7 míst, Ků Re: Hlučný a slabší motor po výměně spojky Příspěvek od DanCZer » 13.01.2017 12:11 Tak malý update - teď mi volali z Hale, že bude ještě potřeba udělat rozvodový řetěz (rozvody udělali minule s opravou vstřikovacího čerpadla) První diesel Ačkoli nápad vznětového motoru pochází z roku 1892 (kdy si ho patentoval Rudolf Diesel), v osobních autech se objevil až za dlouho. Motor totiž sloužil spíše jako efektivnější náhrada parního pohonu, do aut byl příliš těžký a hlučný. První sériové osobní auto s dieselem byl Mercedes-Benz 260D z roku.

diesel ® 26.10.16 21:01. 0 x. Hlučný motor nevím ,ale to cvakání-kolik je tam oleje a jaký olej a jak dlouho? To jsou zásadní otázky.Totiž,dle mne to cvakají hydroštely ventilů ,což znamená málo oleje, nevhodný olej ,nebo je tam hooodně dlouho. Hlučnost nevím čím jste to natáčel,ale dle mého soudu je to OK ,jak zní se. Hlučný motor. tak jsem byl na rampe a rachoti mi to jak je olejova vana a dalsi rachoceni je nekde uprostred motoru ale zatim jsem s tim najel od opravy 170km a auto jezdi normalne jen to rachoti je to problem nebo ne. Tak to asi problém bude Přitom benefitů má motor, jehož princip proslavil v 90. letech 19. století Rudolf Diesel, víc než dost, ať už jde o spotřebu paliva nižší o 30 % než u benzínu, čistší emise nebo delší životnost, byť na druhou stranu také samozřejmě musíme uvést hluk, vibrace, vyšší výrobní náklady či větší prostorovou.

Citroën Xsara • Zobrazit téma - hlučný motor, 2

1. mám Ibizu rv 2007 1.6 16V 77kW, najeto 100 300km. Při studeném startu má zvuk jak diesel a toto chrastení ustává jakmile se motor zahřeje. Je pak slyšet méně. Nejsem odborník přes motory, ale by mi řečeno, že tento motor má rozvodový řetěz, údajně bezúdržbový. Nicméně tyto zvuky mi vrtají hlavou
  2. Hlučný motor. od Mondík » pát pro 26, 2003 16:28,0 . Mám 1,8 benzín a mám problem s hlučností po nastartování studeného motoru.Vypadá to na hlučnost ventilového zdvihátka,ale nevím jak přesně poznat které je už horší.Po ohřátí to je tiché.Kolega má ten samý motor a stejný problém,takže to bude asi častý.
  3. .a klesnutí otáčok sa zvuk klepania stratí, reklamoval som závadu 2X v autorizovanom servise (demontáž ol.vane,hlavy,výmena reťaze,)dokonca prišli až z Ml.Boleslavi a motor ptrezerali.
  4. Re: Hlučný motor po zbroušení hlavy a výměně rozvodů Příspěvek od happyjim » 06 úno 2019, 16:22 Právě, seřizovací šroub atd. vysvětloval servisák, že tdi oproti cdti nemá a odskok řemene tak vyloučil
  5. Prvenství slavného motoru s přímým vstřikováním nafty do spalovacího prostoru patří jiné značce. Fiat měl už v polovině 80. let vyvinutý dvoulitrový vznětový motor Turbo D i.d., který se podíval poprvé do Cromy v roce 1986. Slavný pětiválec Audi 2.5 TDI vznikl až o tři roky později

Podceňovat nepravidelný chod motoru je velká chyba, oprava totiž může stát mnohonásobně více než odstranění původní příčiny. Za nepravidelným chodem motoru se ovšem nemusí skrývat jediný problém - někdy je totiž výsledkem několika drobnějších poruch. V takovém případě je už samotná diagnostika problémů a jejich vyřešení komplikovanější, což. Motor a převodovka: nečekal jsem zázraky. To, že to asfalt netrhá a musíte se držet spíš u zdi, to jsem časem překousnul. Ale tak hlučný motor jsem od Hondy nečekal. A v kombinaci s katastrofální převodovkou CVT (kdo tuhle převodovku vymyslel, měl by dostat pár facek) je to vážně neštěstí

FordClubs.org • Zobrazit téma - Hlučný moto

Tankuji dvakrát plnou verva diesel jednou půlku na ono . Druhé auto pouze ono , ztrácí výkon kouři ,hlučný chod motoru, když jsem auto koupil byl to nejtišší motor 3,0 D m50 od bmw co jsme slyšel tak krásné ,teď po roce zní otřesně prestavam na ono tankovat , ovšem mycí box super myčka tak Štyri dôvody, prečo motor časom stráca výkon a ako získať svoje kone späť. Motor je ako živý organizmus - potrebuje opateru. Doprajte mu ju, inak sa vám kone spod kapoty rozutekajú. Možno sa to stalo už aj vám, že ste po čase zistili úbytok výkonu vášho auta, ktoré neťahá ako nové. Je ale všeobecne. Já mám starý diesel tišší, než mamky rok starou atmosferickou benzínovou 1.8 Ale oktávky byly dost hlučné, kor když ve 140ti na dálnici točily na pětku 3000 otáček (nebo kolik) Ten Smax, o kterém jsi psal byl také čtyřválcový diesel a nebyl tak hlučný, ne

Honda CR-V Hybrid: nahradí oblíbený diesel?

JLM Diesel Particulate Filter Cleaner 375ml - účinný čistič DPF 664 Kč když obsluhuje relativně hlučný dvojtaktní motor. A jelikož chybí senzor klepání, sytém řízení motoru nemůže napravit problém a odvrátit vážné poškození Stilo 1.6 16V hlučný motor. Příspěvek od riprex » 03 úno 2015, 14:01 Ahoj, pořídil jsem si Stilo dotažené z Itálie. Má najeto asi 160 tisíc a funguje dobře, jen se mi zdá, že je motor příliš hlučný proti jiným autům, ale přitom si na Stilo v tomto ohledu nikdo nestěžoval. Je to normální Na prodej kráčivé rypadlo Kaiser S2-4 Telefuss, rok výroby 2004, vaha ca. 10.500 kg, ca. 10.050 mth, motor po GO, - 4-válcový motor Perkins Turbo-Diesel, vodou chlazený, - Hydraulický systém LUDV - Hydraulické před řízení - v kabině euro-řízení - Řízení všech kol, 2 rychlosti pojezdu 0-6 km/h a.

Ojetý Opel Insignia je dobrá volba v dieselu a s automatem

VW Passat B5 / B5.5 - nespíná turbo + hlučný motor ..

Hlučný volnoběh - podivné bručení. Máte vyřešeny všechny předchozí okruhy, sání, vstřikování, repasovanou hlavu. Motor je jako nový, ale přesto vás trápí divné bručení na volnoběh, které zmizí pokaždé když jen malinko přidáte plyn. Prošli jste vše, ale vše v pořádku a už nevíte kudy kam Listopad 2007. Já jsem pro diesel . Scouta TDi mám cca. 3 měsíce najeto přes 6.000 km . Zatím jsem plně spokojený , taky aby né když je to nový auto . Já jsem měl vždycky benzíny až má Octavie 1 byla diesel , pravda byla to 1,9 TDi 66 KW , ale odvedla supr práci , bez poruch . Ono se taky říká ,že to byl nejlepší motor Obsah fóra Dieselpower forum: » A motor je na tom podobně - stejně jako byl za studena na volnoběh hlučný, po zahřátí a při jízdě si leckdo nevšimne, že pod kapotou pracuje diesel o pouhých čtyřech válcích. Jeho síla okolo dvou tisíc otáček je obstojná, s Hiluxem dokáže slušně hýbat, dokud se pohybuji do 100 km/h Motor - Diesel. Stránka 2 z 23 [ 1149 témat ] Přejít na stránku Předchoz TD 66kW - Docela hlučný tubo: Fordak33. 3. 2254. 18 pro 2013, 13:53. Fordak33 1.8TD - Detonace a vysoký kouř.

Video: Hlučný motor 1.7 crdi - Hyundai club - foru

VW Bora a Golf 4 - Hlučný chod motoru + bílý kouř

Diesel se do prodeje dostával postupně. Na západoevroých trzích byl k dispozici hned při zahájení prodeje, u nás až později a jen ve verzi 4x4. Ve verzi Euro 4 je to motor 1.9 DDiS s 88 kW a 280 Nm, pro Euro 5 Suzuki s Fiatem nasadily 2.0 DDiS naladěný na 99 kW a 320 Nm Směs nafty a plynu zvaná dieselgas ušetří náklady hlavně dopravcům a firmám, vyplatí se zejména těm, kdo často podnikají dlouhé cesty. Až dvě stě korun na plné nádrži může uspořit ten, kdo si nechá naftové auto přestavět na pohon zvaný dieselgas. Ten kombinuje naftu s propan-butanem LPG a zemním plynem CNG a v. Motor totiž vyniká zcela dostačujícím výkonem, solidní dynamikou a velmi nízkou spotřebou. Ani jednou jsem si neřekl, že bych potřeboval více koní. Jednoduše řečeno, je to přesně akorát. Svým projevem je to tradiční diesel od koncernu Volkswagen a ve své podstatě mu není, co vytknout žíznivější motor 1,5 TSI hlučný diesel 2,0 TDI s nijak omračující spotřebou vibrace v zavěšení na větších nerovnostech pohon 4x4 jen ve spojení s diesely pouze dvouletá záruka na mechanické závady . Škoda Karoq podrobně: 0. Postřehy, tipy, zajímavosti a další událost

Klepání motoru diesel, klepání v motoru, které je

Jak jezdit s dieselem: Předejděte chybám, kterými si

Ale diesel? To snad nemyslíte vážně. I kdyby to mělo 1000 koní a zrychlení za tři, pořád je to agrární motor - těžký, hlučný, bez otáček a hlavně pro daný typ auta zbytečně komplikovaný. Článek jsem nečetl, takže nevím zda-li se jednalo o úvahu na téma benzín vs diesel a nakolik se to druhé hodí do hot hatche. Vyšší spotřeba. Hlučný motor ve vysokých otáčkách. Nemožnost spárovat 4x4 s manuálem. 7 /10. Po několikaleté odmlce se korejská automobilka SsangYong vrací na český trh pod záštitou nového importéra. Značku z našeho trhu jistě znáte. Její modely platily za robustní dobrodruhy, navíc za příznivou cenu

Nissan Terrano (R50, 1993-2006) - recenzia a skúsenostiTEST: Nový Hyundai i30 se tlačí na nejlepšíTest Toyota Camry 2Test Mercedes-Benz CLA 220d Shooting Brake 4MATIC (7G-DCT)Juke (2010-2019) :: AUTOojetiny

Test Škody Yeti 2,0 TDI 4x4: lehký terén zvládá bez mrknutí oka. 20. 1. 2010, 10:30. První SUV mladoboleslavské automobilky, Škody Yeti, jsme už testovali ve verzi s pohonem pouze předních kol. Nyní se nám do ruky dostala verze s pohonem obou náprav a tak jsme vyrazili hledat limity sněžného muže v terénu 2011-08-31 13:48:17 V 07/11 sme kúpili novú C 4 1,6 VTi benzínovú. Najazdené 2060 km. Nezdá sa mi však vonkajšia hlučnosť motora, pripomína to skôr diesel Ty 3 roky mne ale také naučili, že už nechci diesel. 1.9 TDI PD to jinak velmi dobré auto dost srážel. Nejen že motor je na dnešní dobu neskutečně hlučný, ale hlavně stršlivě těžký a tudíš velmi drsticky zhoršuje jízdní vlastnosti. Prostě auto jede v ostřejší zatáčce a chuti jet rychleji po tečně ven